ROLETY - VRATA - MŘÍŽE

Rolety, vrata, mříže...

MALKOL CZO, spol.s r.o. je tradiční výrobce se specializací na rolovací vrata a mříže, vjezdové a posuvné brány a zakázkovou kovovýrobu.

Další informace »

Rolovací mříže, shrnovací mříže, sekční a rolovací vrata, vjezdové brány a okenicové žaluzie MALKOL CZO spol. s r.o.

MALKOL CZO, spol.s r.o. je tradiční výrobce se specializací na rolovací vrata a mříže, vjezdové a posuvné brány a zakázkovou kovovýrobu.

Mezi naše pilotní a zákazníky vyhledávané výrobky patří rolovací mříž MICROFORATA a rolovací mříž GALA. Dále je to rolovací mříž MONTECARLO a rolovací mříž LUXON. Rolovací mříže či roletové mříže pro zabezpečení výkladních skříní, průchodů a vjezdů nabízíme celkem v devíti tvarových provedeních.

V jiné kategorii naší produkce jsou naším významným výrobkem rolovací vrata VALENTINA. Rolovací vrata jsou vhodné pro garáže, haly i výkladní skříně, všude tam, kde není potřeba zachovat prosvětlení nebo průhlednost.

Pro tradiční způsob zabezpečení dodáváme ručně ovládané nůžkové shrnovací mříže určené k ochraně výloh, dveří, průchodů i oken před násilným vniknutím.

V neposlední řadě vyrábíme křídlové otevírací ocelové okenicové žaluzie PERSIANA a různé typy vjezdových bran (křídlové brány, vjezdové brány, posuvné brány, vrátka a plotové dílce z ocele).

Kde nás najdete...

Provozovna divize ROLETY - VRATA - MŘÍŽE: Kříše 170, 338 24 Břasy.

Fakturační adresa:
MALKOL CZO s.r.o., Bušovice 4, 338 24 Břasy.

kontakty / o firmě / mapa stránek / právní podmínky

MALKOL CZO spol s r.o.
©2011 Všechna práva vyhrazena!

Tvorba internetových stránek
©2011 DOLPHIN