ROLETY - VRATA - MŘÍŽE

Rolety, vrata, mříže...

MALKOL CZO, spol.s r.o. je tradiční výrobce se specializací na rolovací vrata a mříže, vjezdové a posuvné brány a zakázkovou kovovýrobu.

Další informace »

Firma MALKOL CZO spol. s r.o. - výrobce shrnovacích a rolovacích mříží, rolovacích a sekčních vrat

V rámci firmy MALKOL CZO spol. s r.o. působí divize kovo a divize distribuce zdravotnických prostředků. Bližší informace o zdravotnické části můžete nalézt na www stránce www.malkolczo.cz.

Od počátku svého vzniku (rok 1991) se firma Malkol CZO orientovala na stavební kovovýrobu, která se v průběhu devadesátých let vyprofilovala především na rolovací mříže, brány, garážová vrata a vjezdová vrata. Počáteční dovoz hotových mříží či jejich montáž z komponentů nahradila po pořízení technologie a strojního vybavení vlastní výroba. Nyní je nabídka vlastních výrobků rozšířená o ocelové okenicové žaluzie vzor Persiana.

V průběhu roku 2011 byl otevřen provoz Rokycany, který zajišťuje kooperační kovovýrobu - výrobu přesných svařenců o hmotnosti do 5 t, strojně-technologických součástí, ocelových konstrukcí, ohýbání plechů, dělení profilů, lisování, broušení, kovoobrábění, svařování CO2, MIG MAG, TIG.

Mezi významnější realizované zakázky patří dodávky rolovacích mříží pro hypermarkety CARREFOUR Plzeň (dnes TESCO), Praha Smíchov, Olomouc, Ostrava, Brno, Hradec Králové, IKEA Ostrava, Bratislava, pro obchodní jednotky v hypermarketech TESCO, Hypernova, IKEA, Olympia, Futurum Hradec Králové a MFC Černý Most Praha, peněžní ústavy, pošty, objekty Policie ČR, Olympie Plzeň, Sazka Arena Praha, Metropole Praha Zličín, TESCO Plzeň, Praha, Děčín, INTERSPAR Most, Praha Hostivař, obchodní centrum v Budapešti, EUROPARK Praha, nákupní centrum Praha Zličín, výtopna Bratislava a další. Některé z dodávek byly realizovány přímo naší firmou, jiné prostřednictvím našich obchodních partnerů - montážních a obchodních firem.

Od prosince roku 2001 má firma zaveden systém řízení jakosti ČSN - EN ISO 9001:2001.

kontakty / o firmě / mapa stránek / právní podmínky

MALKOL CZO spol s r.o.
©2011 Všechna práva vyhrazena!

Tvorba internetových stránek
©2011 DOLPHIN