/* RECAPTCHA v2*/ /* RECAPTCHA v2 - end of */
ZDRAVOTNICKÉ PROSTŘEDKY
ROLETY, VRATA, MŘÍŽE
SPECIÁLNÍ KOVOVÝROBA

MALKOL CZO – výrobce shrnovacích a rolovacích mříží, rolovacích a sekčních vrat

V rámci firmy MALKOL CZO spol. s r.o. působí divize kovo a divize distribuce zdravotnických prostředků. Bližší informace o zdravotnické části můžete nalézt na www stránce www.malkolczo.cz.


Od počátku svého vzniku (rok 1991) se firma Malkol CZO orientovala na stavební kovovýrobu, která se v průběhu devadesátých let vyprofilovala především na rolovací mříže, brány, garážová vrata a vjezdová vrata. Počáteční dovoz hotových mříží či jejich montáž z komponentů nahradila po pořízení technologie a strojního vybavení vlastní výroba. Nyní je nabídka vlastních výrobků rozšířená o ocelové okenicové žaluzie vzor Persiana.

V průběhu roku 2011 byl otevřen provoz Rokycany, který zajišťuje kooperační kovovýrobu - výrobu přesných svařenců o hmotnosti do 5 t, strojně-technologických součástí, ocelových konstrukcí, ohýbání plechů, dělení profilů, lisování, broušení, kovoobrábění, svařování CO2, MIG MAG, TIG.

Mezi významnější realizované zakázky patří dodávky rolovacích mříží pro hypermarkety CARREFOUR Plzeň (dnes TESCO), Praha Smíchov, Olomouc, Ostrava, Brno, Hradec Králové, IKEA Ostrava, Bratislava, pro obchodní jednotky v hypermarketech TESCO, Hypernova, IKEA, Olympia, Futurum Hradec Králové a MFC Černý Most Praha, peněžní ústavy, pošty, objekty Policie ČR, Olympie Plzeň, Sazka Arena Praha, Metropole Praha Zličín, TESCO Plzeň, Praha, Děčín, INTERSPAR Most, Praha Hostivař, obchodní centrum v Budapešti, EUROPARK Praha, nákupní centrum Praha Zličín, výtopna Bratislava a další. Některé z dodávek byly realizovány přímo naší firmou, jiné prostřednictvím našich obchodních partnerů - montážních a obchodních firem.

Rychlá kalkulace

Cenová kalkulace na rolovací mříže a vrata. Kalkulaci Vám provedeme na základě Vámi zadané specifikace.

Doplnit podrobnosti

Důležité odkazy

keyboard_arrow_right Úvod
keyboard_arrow_right O firmě
keyboard_arrow_right Produkty
keyboard_arrow_right Tech. info
keyboard_arrow_right Reference
keyboard_arrow_right Novinky
keyboard_arrow_right Kontakt
keyboard_arrow_right Galerie

Další naše stránky

keyboard_arrow_right Zdravotnictví
keyboard_arrow_right Speciální kovovýroba
keyboard_arrow_right E-shop Zdravotní potřeby

Rolety, vrata, mříže...

MALKOL CZO, spol.s r.o. je tradiční výrobce se specializací na rolovací vrata a mříže, vjezdové a posuvné brány a zakázkovou kovovýrobu.

VÍCE O FIRMĚ

Kontakt

MALKOL CZO s.r.o.
Bušovice 4
338 24 Břasy

IČ: 14703700
DIČ: CZ14703700
Tel.: +420 371 781 299

e-mail: obchodkovo@malkol.cz
www.malkol.cz